Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem pěkného bytu 3+1 s vlastním vytápěním v centru Liberce.

Popis nemovitosti

Pronájem pěkného bytu 3+1 s vl. plyn. vytápěním v centru Liberce, Šafaříkova ul. Jedná se o dlouhodobý pronájem bytu po nákladné rekonstrukci – nová koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, WC a bidetem, kompletně nové rozvody elektřiny, všude jsou plastová okna, nové radiátory i podlahové krytiny. Byt má vlastní vytápění a ohřev vody kombinovaným kotlem na plyn, kuchyňskou linku s multifunkčním plynovým sporákem, přípojku na internet a digitální anténu. Patří k němu zděný sklep ca 7 m2 a kóje na půdě ca 4 m2. Byt o výměře cca 73 m2 se nachází ve zvýšeném a podsklepeném přízemí cihlového domu a je nezařízený, kromě stávající kuchyňské linky včetně spotřebičů a vestavěné skříně. Volný od 1.12. 2021. Výborná poloha v centru města – veškerá občanská vybavenost v místě, ca 5 min chůzí k OC Fórum, terminálu MHD, základní i mateřská škola, dálnice, cyklostezka aj. Čistý měsíční nájem je 12.000,-Kč, + zálohy na energie, služby a revize 1.250,-Kč (záleží na počtu osob) + elektroměr a plynoměr bude přepsán na nájemce + jednorázově kauce je 20.000,-Kč + 12.000,- Kč provize pro RK. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, domácích zvířat a nekuřáky. PENb zatím neurčen a proto ho definuji ve třídě "G".

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF