Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem pěkného bytu 3+kk, ca 81m2, s infrasaunou, v Mníšku u Liberce, za 10.900,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem pěkného bytu 3+kk, ca 81m2, s infrasaunou, v Mníšku u Liberce. Nádherný byt vznikl kompletní rekonstrukcí ca 300 let staré školy a má krásnou atmosféru. V bytě jsou zateplené plovoucí podlahy, dřevěná eurookna, nové štuky, nová kuchyňská linka, koupelna i moderní infrasauna. K dispozici je velká vestavěná skříň délky ca 450 cm a po dohodě se stávajícím nájemcem i chladnička a myčka. Vytápění zajišťuje kotel na plyn a užitkovou vodu ohřívá boiler na elektřinu. K užívání je pouze byt bez zahrady a je ihned k nastěhování. Nad bytem bydlí majitel objektu, který požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí a bydliště na magistrátu. Asi 50 m od domu je zastávka autobusu i základní škola s prostorným parkovištěm. V obci je mateřská škola, pošta, zdravotní středisko, moderní cyklostezka a in line dráha a nedaleko je vyhlášený golfový areál Golf Ypsilon i vynikající přírodní koupání v Přehradě Fojtka. K nastěhování od 1.4. 2023. Nájemné 10.900,- Kč + 4.000,- Kč (na 3 osoby) jako zúčtovatelná záloha na spotřeby vody a elektřiny, plyn bude přepsán na nájemníky + jednorázově kauce 15.000,- Kč + provize pro RK 10.900,- Kč. Penb zatím neurčen a proto ho definuji ve třídě „G“.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF