Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem pěkných nových bytů v centru Liberce, Zhořelecká ul.

Popis nemovitosti

Pronájem nových bytů 1+kk, 1+1, 2+1 v Liberci, Zhořelecká ul. Jedná se o vynikající nabídku pronájmu jednotlivých bytů v kompletně zrekonstruovaném bytovém domě o 13 bytech ((5 z nich je již pronajatých a to 1, 2, 5, 8, 13) ) v lukrativním místě na křižovatce ulic Zhořelecká a Krajinská. Byty mají kvalitní a moderní kuchyně i koupelny, vinylové podlahy, všude plastová okna, vytápění el. přímotopy, ohřev vody el. boilerem aj. v K bytům je možnost pronájmu parkovacího stání pro auto přímo na oploceném pozemku u domu za 800,- Kč měsíčně, kde také vznikne společná odpočinková zóna s dětským hřištěm, grilem a zahradou. K nastěhování okamžitě. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, domácích zvířat a nekuřáky. Nájemné je odstupňováno podle velikosti bytů od 10.000,- Kč měsíčně za 1+kk, 1+1 za 12.000 až 13.000,- Kč, 2+1 za 15.000,- Kč + zúčtovatelné zálohy na spotřeby (voda, profi úklid spol. prostor, společná elektřina) tj. 700,- Kč na osobu + elektřinu si uživatel převede na sebe + 1 x jistina(kauce) ve výši jednoměsíčního nájmu bez záloh na spotřeby + 10.000,- Kč provize pro RK. Více informací vám ochotně poskytne makléř. PENb zatím neurčen a proto ho definuji ve třídě „G“.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF