Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem pozemku 746 m2 pro mobilhaim na 5 až 10 let u Zámku Sychrov v Českém ráji.

Popis nemovitosti

Pronájem pozemku 746 m2 pro mobilhaim na 5 až 10 let u Zámku Sychrov v Českém ráji. Vynikající příležitost, jak si vytvořit rekreační nebo stálé bydlení ca 300 m od Sychrovského zámku, tj. v jednom z nejatraktivnějších míst Českého ráje. Výborně osluněný a rovný pozemek se nachází v klidném místě ca 100 od hlavní silnice, je přístupný po asfaltové komunikaci, je celý oplocený a je na něj přivedená voda z obecního řádu a elektřina 220 V. Na pozemku stojí dřevěná chatka, kůlna a suchý záchod. Naproti pozemku vyrůstají novostavby RD. Optimální využití je asi na pozemku instalovat mobilhaim (či podobnou stavbu) a vytvořit si tak sezóní nebo i celoroční ubytování v optimálním prostředí Českého ráje, kde si můžete do sytosti užívat cyklistiky, výletů, rybaření nebo jen odpočívat v nádherném a čistém prostředí. V zimě se nabízí lyžování v Jizerských horách, či na Ještědu. Zahrada je dle územního plánu určena k realizaci výstavby pro rodinnou rekreaci. V obci Sychrov je zastávka autobusu, vlaku, obchod,, několik restaurací, knihovna a hlavně nádherný zámek s překrásným parkem. K dálnici je to ca 5 minut autem, do Liberce 20 minut a do Prahy necelá hodina. Vlastník je ochoten podepsat nájemní smlouvu až na 10 let. Po skončení nájmu si můžete mobilhaim odvézt, popřípadě ho prodat. K dispozici od 1.9. 2021. Měsíční nájemné je 4.900,- Kč + spotřeba elektřiny a vody se přepíše na bydlícího, jednorázově kauce 10.000,- Kč a 1x 10.000,- Kč provize pro RK. Více na www.romanjomrich.cz

 

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF