Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem přízemního bytu 1+kk, ca 39m2, v Liberci, Zhořelecká ul., za 12.500,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

```html

Pronájem nového přízemního bytu 1+kk, ca 39 m2, v Liberci, Zhořelecká ul.

Jedná se o pronájem bytu v novostavbě domu o dvou bytech. Byt má kvalitní a moderní kuchyň, koupelnu, vinylové podlahy, všude plastová okna, vytápění el. přímotopy, ohřev vody el. boilerem aj. K bytu je možnost pronájmu parkovacího stání pro auto přímo na oploceném pozemku u domu za 800,- Kč měsíčně, kde je k dispozici společná odpočinková zóna s dětským hřištěm, grilem a zahradou.

Nastěhování je možné ihned. Nájemné je 12.500,- Kč měsíčně + zúčtovatelné zálohy na spotřeby (voda, profi úklid spol. prostor, společná elektřina) tj. 700,- Kč na osobu + elektřinu si uživatel převede na sebe + 1 x 12.500,- Kč jistina(kauce) + 12.500,- Kč provize pro RK.

PENb zatím neurčen a proto ho definuji ve třídě „G“.

```

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF