Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem RD 4+KK, ca 140 m2, se zahradou a parkováním v Liberci, Bedřichovka, ul. Suchá, za 25.000,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem prostorného RD 4+KK, ca 140 m2, se zahradou a parkováním v Liberci, Bedřichovka, ul. Suchá. Jedná se o pronájem poloviny zděného dvojdomu z roku 2010, v jehož přízemí se nachází obývací pokoj, kuchyň, koupelna a chodba, a v podkroví jsou tři ložnice a velká koupelna. Interiér domu je velice příjemný a velký prosklený vchod na terasu umocňuje jeho propojení s okolní přírodou. K dispozici je moderní kuchyňská linka včetně spotřebičů, dvě velké vestavěné skříně a krbová kamna, která optimálně doplňují vytápění podlah elektrokotlem.

K pronájmu náleží vlastní část zahrady o výměře ca 800 m2 a parkovací stání pro dva vozy na zámkové dlažbě.

Dům je situován v nádherném p slunném místě na okraji Liberce a je připojen na vodovodní řád a eko čističku odpadních vod. K nastěhování od 1.12. 2023. Další výhodou tohoto místa je rychlý přístup k rychlostní komunikaci E 442 a k dálnici Liberec – Praha.

Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, bez exekucí, bydliště na magistrátu a v bytě nekouřící. Zvířata jsou možná po dohodě.

Nájemné 25.000,- Kč + zúčtovatelná záloha na spotřeby vody tj. 300,- Kč na osobu + odběr elektřiny se převede na uživatele + 1x jistina ve výši celkové jednoměsíční platby + 1 x provize pro RK ve výši 25.000,- Kč.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF