Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem šesti nových bytů s možností parkování v centru Chrastavy.

Popis nemovitosti

Nabízím pronájem 6 nových moderních bytů s parkovacím stáním v centru Chrastavy. Jedná se o dlouhodobý pronájem jednotlivých bytů v kompletně zrekonstruovaném bytovém domě ca 50 m od náměstí v Chrastavě. Všechny byty mají vysoký standard materiálů použitých v interiéru (vinylové podlahy) a jsou různých velikostí, tj. v prvním patře: byt o velikosti 1+kk o výměře ca 28 m2 za 7.900,- Kč měsíčně, byt 2+1 o výměře ca 54 m2 za 10.400,- Kč měsíčně, byt 1+1 o výměře ca 50 m2 za 9.900,- Kč měsíčně. V podsklepeném přízemí: byt se samostatným vchodem o velikosti 1+1 o výměře ca 50 m2 za 9.500,- Kč měsíčně, byt se samostatným vchodem o velikosti  1+KK o výměře ca 27 m2 za 7.500,- Kč měsíčně, byt 1+KK o výměře ca 33 m2 za 7.900,- Kč měsíčně. Ke všem částkám je nutno připočítat úhradu služeb (tj. zúčtovatelná záloha na vytápění, ohřev vody, vodu, elektřinu a údržbu společných prostor včetně kotelny) + elektřinu spotřebovanou v bytě + 1x jistina (kauce) ve výši celkové jednoměsíční platby + provize pro RK ve výši základního nájemného.

K dispozici bude i 11 parkovacích stání za 650,- Kč/stání měsíčně v oploceném dvoře (ca 500 m2) za domem, kde bude zdarma k dispozici kolárna, šušárna prádla, sklepní prostory, zahrada, společné venkovní posezení s grilem, ohništěm i dětským koutkem a odpočinkovou zónou pro větší spokojenost nájemníků.

Dům je velice kvalitní stavbou s tloušťkou cihlových stěn 60 cm, je částečně zateplen, vytápění + ohřev vody zajišťuje kotelna na plyn v domě a je připojen na veřejnou kanalizaci i vodovodní řád. Část bytů je k okamžitému nastěhování a zbytek bude dokončován postupně. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí a velkých domácích zvířat. Jedná se o výjimečnou nabídku příjemného kvalitního bydlení přímo v centru města, kde je veškerá občanská vybavenost. Pro více informací bez váhání kontaktujte makléře.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF