Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem skladu 1.134 m2 v Jablonci nad Nisou.

Popis nemovitosti

Pronájem suchého slunného skladu ca 1.134 m2 v centru Jablonce nad Nisou. Jedná se o velice pěkné prostory ve 3. (posledním) patře budovy v areálu bývalého Jablonexu (Riegrova ul.), o rozměrech ca 64 x 18 m se světlou výškou ca 3,8 m, nosnost podlahy ca 800 kg/m2, s vlastním sociálním zázemím a samostatným měřením elektřiny i vody. Tyto prostory jsou obslužné dvěma nákladními výtahy i schodištěm. Vytápění zajišťuje centrální kotelna na plyn. K dispozici je nákladová rampa pro kamiony, na kterou je možné přímo vjet osobním autem nebo dodávkou, a plocha pro parkování nebo otáčení kamiónů přímo v areálu. Optimální využití prostor je na kombinaci drobné výroby, skladů i kanceláří. Je to lukrativní místo v centru města, které je vzdálené ca 2 km od průmyslové zóny v Rýnovicích. Měsíční nájemné 56.700 Kč (tj. 50,- Kč za m2/měsíc) + DPH. Cena energií a služeb bude sdělena při osobním jednání na prohlídce NP., 1x provize 25.000,- Kč pro RK.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF