Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


St. pozemek u Mnichova Hradiště

Popis nemovitosti

Prodej stavebního pozemku s polem, celkem 8.796 m2, u Mnichova Hradiště. Více jak polovina této parcely č. 264 je dle platného územního plánu určená k výstavbě budov pro řemeslnou výrobu a drobné podnikání, doplněného o bydlení. Druhá část této parcely je využitelná jako orná půda. K realizaci výstavby bude nutné zpracovat územně plánovací studii pro tuto lokalitu. Lukrativní poloha ca 5 min autem na dálnici Liberec – Praha, 15 min do Mladé Boleslavy, 30 min do Liberce a 45 min. do Prahy. Klidné místo na okraji obce Veselá, nedaleko je veškerá občanská vybavenost, cca 3 km SM Lídl, Penny aj, 1 km přírodní volnočasový areál s koupalištěm u Bakova, vleky pro vodní lyžování, průmyslové a obchodní zóny a turisticky vyhledávané Pojizeří a Český ráj. Nabídková cena 2.489.000,- Kč tj. 283,- Kč/m2, obsahuje provizi pro RK i právní služby spojené s prodejem do 8.000,- Kč včetně kolku pro katastr.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF