Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Vila 6+2 s dvougaráží v Hrádku nad Nisou

Popis nemovitosti

Předkládám vám vynikající nabídku prodeje dvougeneračního RD 8+2 po rekonstrukci a s dvougaráží  v Hrádku nad Nisou. Jedná se o prodej čtyřpodlažního RD o zast.pl. ca 95 m2 ve výborném stavu, kde byl byt 3+kk v přízemí nedávno nákladem ca 600 tis Kč kompletně zrekonstruován a je tam nová koupelna s luxusním sprchovým koutem s masáží, saunou a kyslíkovou bombou, nová kuchyň včetně spotřebičů, masivní dřevěné parkety, nové podlahy, dveře, rozvody elektřiny v mědi, voda v plastu, sádrokartonové podhledy se speciální zvukovou izolací aj. Celý dům je podsklepený, připojený na městskou kanalizaci i vodu, plyn, elektřinu a optický kabel na internet, všude jsou plastová okna (kromě sklepa), vstupní dveře, vytápění a ohřev vody zajišťuje nový kombinovaný kotel na plyn. RD má dva komíny a je možné instalovat krb nebo krbová kamna. 1.PP – sklepy, prádelna, technické zázemí, kotelna. Přízemí – velice hezký a moderní byt 2+1, 1. patro byt 2+1 se zasklenou lodžií – zimní zahrada, ve slušném stavu, ale bez modernizace. Podkroví – 2 pokoje a WC, s perspektivou vybudování útulného podkrovního bytu. Na pozemku je situovaná dvougaráž ca 50 m2 a zahradní altán. RD se nachází v optimálním prostředí klidného středu města Hrádku n.N, který je pro kupující velice atraktivní a to pro svou jedinečnou polohu na hranicích Čech, Německa a Polska, velice nízké nezaměstnanosti (kvůli nové a stále se rozšiřující průmyslové zóně) a v neposlední řadě také díky krásné přírodě Lužických hor, skvělé koupání v Kristýně i blízkosti největší rekreační vodní plochy v okruhu stovek km – zatopený důl u Görlitz. K nastěhování ihned. Nabídková cena činí 7.999.990,-Kč a zahrnuje právní služby spojené s prodeje i provizi pro RK. Penb zatím neurčen a proto ho definuji ve třídě „G“.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF