Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej st. pozemku, 1915m2,se st. povolením pro RD v Hodkovicích n/M.

Popis nemovitosti

Prodej nádherného st. pozemku 1.915 m2 se stavebním povolením pro RD v Hodkovicích nad Mohelkou, ul. Pelíkovická. Pěkný slunný pozemek se nachází na okraji zástavby nových rodinných domů, jsou na něm již realizovány zemní práce za ca 300.000,- Kč a na pozemku je již ve sloupku přivedena elektřina i plyn. V přístupové komunikaci jsou vedeny veškeré inženýrské sítě, tj. plyn – středotlaký, kanalizace, voda i elektřina do 1kV. Na pozemku neváznou žádná věcná břemena. Prodávající nabízí k prodeji i projekt výjimečného třípodlažního RD 5+2, zast.pl. 270m2, s fyzioterapeutickou ordinací, recepcí, saunou, moderním interiérem a úsporným vytápěním tepelným čerpadlem. Pozemek se nachází v optimálním prostředí – klidné místo u lesa, orientované na jih, které je vzdálené ca 1,5 km od vjezdu na dálnici Liberec – Praha, v Hodkovicích na Mohelkou, což je perspektivní město s výbornou občanskou vybaveností, vzdálený ca 15 minut autem od Liberce, Jablonce nad Nisou i Turnova, do Prahy ca 45 minut. Nabídková cena 2.990,- Kč/m2, tj. celkem 5.725.850,- Kč. Tato částka obsahuje provizi pro RK i právní služby spojené s prodejem. Jedná se o vynikající nabídku pro náročnější klientelu. Pokud bude více zájemců o koupi, je RK oprávněná vybrat kupujícího formou aukce.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF