O mně


Jsem realitní makléř a již 24 let pomáhám lidem co nejlépe prodat, pronajmout či koupit nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. V této práci jsem se "našel" a s maximálním nasazením pracuji tak, aby všichni účastníci obchodu byli s mou prací spokojení a případně mě doporučili svým známým. Rád poznávám nové lidi, situace a obchodní případy, na které se snažím nahlížet, jak z pozice prodávajícího (popř. pronajímatele), tak i očima zájemce, či kupujícího. Obchody realizuji s největší pečlivostí od začátku až do konce a osobně zajišťuji informace o nemovitosti, inzerci, prohlídky, smlouvy, komunikace s právníky i úvěráři, hlídání průběhu řízení v katastru nemovitostí, přepis správy a převod odběru elektřiny, plynu a vody.

V listopadu 2020 jsem se rozhodl začít pracovat "sám na sebe". Proto jsem 11.11. 2020 založil firmu  REALITY JOMRICH, která, jak doufám, se stane oblíbenou a vyhledávanou realitkou. Výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího. Mým cílem je i nadále zlepšovat své služby a při propagaci prodejů i pronájmů nemovitostí využívat služeb profesionálů na pořízení fotografií, snímků z dronu, videoprohlídek a 3D skenu. 

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků. 

Mojí osobní prioritou je mít spokojenou a dobře zabezpečenou rodinu, mám ženu a dvě děti. Je mně 56 let a mezi moje největší koníčky patří sjezdové i běžecké lyžování, cyklistika a cestování. 

Pokud byste chtěli využít mých služeb, bez váhání mě kontaktujte na tel. 777 744 241 nebo emailem: reality@romanjomrich.cz. Rád se s Vámi setkám třeba na kávě a uvidíte, že se na všem snadno domluvíme. 

 

 

23
let zkušeností v realitách
100%
prodejů za nejvyšší cenu
94%
spokojených klientů
Roman Jomrich

Proč právě se mnou?


ZDARMA


Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma.

JDU S DOBOU


Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SE


Tam kde pracuji, tam se i vyznám. Bydlím tu, znám to tu.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení