Reference


Poděkování za stranu "kupující" : V inzerci na Int. jsme objevili šikovnou nemovitost na prodej. Ani jsme se nenadáli a stali jsme se jejími novými majiteli. Celá transakce prodej - koupě od začátku do konce ( komunikace, koordinace, právník- smlouvy, úschova, Katastr) probíhala hladce, rychle a hlavně s velkou precizností, což mě velice mile překvapilo a zaujalo. Ještě podotýkám, že jsme se s RK pana Jomricha setkali takto náhodně a poprvé! Rádi doporučujeme a přejeme mnoho štěstí do dalšího podnikání :-) Dana Lamačová

Dana Lamačová

Ahoj Romane, velmi si vážím tvoji pomoci při prodeji našeho domu v Chotětově, řekla bych, že jsou vidět tvé letité zkušenosti v tomto oboru, jsi člověk na správném místě. Přeju Ti hodně úspěchů při dalších prodejích a hlavně hodně zdraví. Ať se ti daří.

Kristýna

„ S Romanem Jomrichem opakovaně spolupracuji od roku 2012. A't to byl pronájem nebo prodej nemovitosti, vždy mi zařídil kompletní servis vč. detailů jako přepisu elektřiny nebo vymalování bytu. Nemám důvod se na něj příště znovu neobrátit. Radek Hála, Liberec"

Radek Hála, spolumajitel firmy NISA REALITY, Liberec

„Pan Jomrich mi prodal byt. Dostala jsem přesně tolik kolik jsem chtěla, o nic jsem se nestarala. Ještě jednou děkuji. Mgr. Iveta Appeltauerová"

Iveta Appeltauerová, prodávající bytu

Dobry den pane Jomrich. Sedla jsem na zadek! Vy jste skutecny umelec ve svem oboru! Moc Vam za Vasi snahu dekuji a nechavam dokonceni na Vas i kdyz se poradime ve stredu. (psáno 21.4. 2018 emailem)

Hanslianová Zdenka

Po více jak 10ti leté spolupráci s panem Jomrichem musím říci, že mne jako realitní makléř ještě nikdy nezklamal. S pronájmem bytů dokázal vždy dobře poradit a jeho práce a chování je vždy na úrovni. I když nastal nějaký problém, dokázal se k němu postavit čelem jako profesionál. Dle mého skromného názoru si myslím, že pan Jomrich je v tomto oboru hodně zkušený a dokáže říct svůj názor, který může v konkrétní situaci pomoci. Jeho služeb budu i v budoucnu rád nadále využívat.

BC. Robert Tomášek, pronajímatel.

Chtěli bychom poděkovat panu Romanu Jomrichovi a realitní kanceláři NISA REALITY za perfektní zprostředkování prodeje naší rekreační chalupy. Pan Jomrich je prvotřídní realitní makléř, má rychlé, profesionální jednání s klienty, příjemné vystupování, je vstřícný, skvěle se orientuje, umí prodej i koupi precizně zařídit bez problémů. Byli jsme velice spokojeni se službami realitní kanceláře Nisa reality, zvláště když zaměstnává tak velmi schopné zaměstnance. Děkujeme J. a A. Netopilovi

Jiří Netopil

Při prodeji našeho bytu 4+kk v Liberci-Franklinova ulice jsme se obrátili na zkušeného makléře pana Romana Jomricha. Jedná se o opravdového profesionála ve svém oboru. Vše na sebe navazovalo, nikde nic nevázlo, prostě výborně odvedená práce. Opravdu jsme byli spokojeni,a při dalším prodeji nemovitosti bych nevolil nikoho jiného, vřele doporučujeme a děkujeme. Roman a Iva Loumovi.

Roman Louma

Koupili jsme byt z nabídky realitní kanceláře NISA REALITY. Zodpovědný makléř za tuto nemovitost byl pan Roman Jomrich. Celým procesem bezpečného nákupu, sestávajícího se z advokátní úschovy kupní ceny, přes asistenci u vyřizovaného hypotečního úvěru nás provedl naprosto bezchybně a s nejvyšší ochotou. Takhle by měly vypadat služby realitních makléřů všude! Děkuji D.K.”

Dušan Kmetyo

Prodala jsem díky realitní kanceláři a hlavně díky makléři panu Romanovi Jomrichovi, stavení parcelu. To, co nedokázala konkurenční realitní kancelář, dokázal pan Roman Jomrich v neuvěřitelně krátké době. Díky za příkladný servis, slušnost a profesionalitu. Vladimíra Hloušková”

Vladimíra Hloušková

Zdědil jsem byt v Liberci a protože žiji v Norimberku již několik desetiletí, neměl jsem ponětí, jak byt prodat a tak jsem se obrátil na profesionálního makléře pana Romana Jomricha, který okamžitě přijel a obeznámil mě do detailu se všemi potřebnými úkony, ale sám se organizace všeho velice pečlivě ujal - ať se jednalo o vyklizení stávajícího nábytku i vymalování bytu, jeho prohlídky aj. Byt jsme prodali rychle a za nejvyšší možnou cenu. Prakticky jsem se nikde, ani za celá ta léta v Německu nesetkal s takovým 100% odborným a sympatickým servisem, jako u pana Romana Jomricha.

Libor Machata