Prodej stavebního pozemku ca 11.000m2 v Českém ráji.

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízím k prodeji ideální polovinu stavebního pozemku pro RD, penziony, restaurace, o výměře ca 11.001 m2 v Českém Ráji. Současný územní plán povoluje stavbu tří RD na této polovině pozemku. Pěkný rovný pozemek se nachází v optimální lokalitě nedaleko Rovenska pod Troskami, na okraji obce Václaví s výhledem na Kozákov. Je to optimální lokalita na klidné bydlení, či výstavbu penzionu, s perspektivou blízkého vjezdu na dálnici R 35, Turnov - Hradec Králové. Zastávka autobusu je ve vzdálenosti ca 300m, do Turnova i Jičína je to ca 15 min autem, v blízkosti jsou cyklostezky, koupání i oblíbené turistické cíle - Hrubá Skála, Trosky, Kozákov aj. Jedná se o zatím neurčenou ideální polovinu parcely č. 624 a 354 o celkové výměře dle k.ú. 22.002 m2, z ní je dle územního plánu celkem ca 17.740 m2 (na prodej je ca 8.870 m2) určeno k výstavbě rodinných domů venkovského rázu, drobného podnikání v cestovním ruchu – ubytování max. 10 lůžek, penziony, restaurace, obchody a drobná výroba bez vlivu na životní prostředí. Pozemek je vzdálen ca 60 m od obecní silnice a vodojemu, zatím není zasíťován, jeho okraj je v ochranném pásmu nadzemního vedení elektřiny 110 kV. Kupní cena je 445,- Kč/m2, tj. celkem 4.895.445,- Kč Kč. Cena obsahuje kompletní právní služby advokáta spojené s prodejem do výše 8.000,- Kč i provizi pro RK.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář